Wiper seal RIA-29X35X8-15-NBR90
Part number : RIA-29X35X8-15-NBR90
GEN
Description
The Wiper Seal with the reference RIA-29X35X8-15-NBR90  has an inner diameter of 29 mm, an outer diameter of 35 mm and a thickness of 8 mm. It is made of NBR.