Rod end GE POS28-IKO
Part number : POS28-IKO
IKO
Description
The Rod End Ge known as POS28-IKO IKO has an inside diameter of 28 mm, an outside diameter of 66 mm and a thickness of 25 mm.
  8 to 10 days (4 days ago )
Quantity Price
For more information, please request a quote
  • BRAND
  • N° EAN13
  • INSIDE DIAMETER
    28  MM
  • OUTSIDE DIAMETER
    66  MM
  • THICKNESS
    25  MM
  • TYPE
    GE
  • WEIGHT
    875  G
  • LUBRICATION
    with
  • PACKAGING
    1
  • STANDARD
    No standard
Description