Rod end GE GE80ES-2RS-IKO
Part number : GE80ES-2RS-IKO
IKO
Description
The Rod End Ge known as GE80ES-2RS-IKO IKO has an inside diameter of 80 mm, an outside diameter of 120 mm and a thickness of 55 mm.
  • WEIGHT
    2236  G
  • LUBRICATION
    without
Description