Needle roller bearing 17BM2312-JTEKT
Part number : 17BM2312-JTEKT
JTEKT
Description
The Needle Roller Bearing, known as 17BM2312-JTEKT JTEKT, has an inner diameter of 17 mm, an outer diameter of 23 mm and a thickness of 12 mm.