Axial needle roller AZK18031015-IKO
Part number : AZK18031015-IKO
IKO
Description
The Axial Needle Roller, known as AZK18031015-IKO IKO, has an inner diameter of 180 mm, an outer diameter of 310 mm and a thickness of 15 mm.
  8 to 10 days (4 days ago )
  • INSIDE DIAMETER
    180  MM
  • OUTSIDE DIAMETER
    310  MM
  • THICKNESS
    15  MM
  • WEIGHT
    5200  G
  • PACKAGING
    1
  • STANDARD
    No standard
Description