Deep groove ball bearing 6202-15.875-2RSH-GJN-SKF
Part number : 6202-15.875-2RSH-GJN-SKF
SKF
Description
The Deep Groove Ball Bearing, known as 6202-15.875-2RSH-GJN-SKF from the brand SKF, has an inner diameter of 15.875 mm, an outer diameter of 35 mm and a thickness of 11 mm.