Wiper seal RSU-35X43X4-6-NBR90
Part number : RSU-35X43X4-6-NBR90
GEN
Description
The Wiper Seal with the reference RSU-35X43X4-6-NBR90  has an inner diameter of 35 mm, an outer diameter of 43 mm and a thickness of 4 mm. It is made of NBR.