Wiper seal RSE-22X35X5-8-NBR90
Part number : RSE-22X35X5-8-NBR90
GEN
Description
The Wiper Seal with the reference RSE-22X35X5-8-NBR90  has an inner diameter of 22 mm, an outer diameter of 35 mm and a thickness of 5 mm. It is made of NBR.