Wiper seal RSE-100X108X4-7-PU94
Part number : RSE-100X108X4-7-PU94
GEN
Description
The Wiper Seal with the reference RSE-100X108X4-7-PU94  has an inner diameter of 100 mm, an outer diameter of 108 mm and a thickness of 4 mm. It is made of PU.