Wiper seal RIN-42X52X7-NBR90
Part number : RIN-42X52X7-NBR90
GEN
Description
The Wiper Seal with the reference RIN-42X52X7-NBR90  has an inner diameter of 42 mm, an outer diameter of 52 mm and a thickness of 7 mm. It is made of NBR.