Wiper seal RIN-15X25X5-8-NBR90
Part number : RIN-15X25X5-8-NBR90
GEN
Description
The Wiper Seal with the reference RIN-15X25X5-8-NBR90  has an inner diameter of 15 mm, an outer diameter of 25 mm and a thickness of 5 mm. It is made of NBR.