Wiper seal RIA-32X45X4-8-FPM90
Part number : RIA-32X45X4-8-FPM90
GEN
Description
The Wiper Seal with the reference RIA-32X45X4-8-FPM90  has an inner diameter of 32 mm, an outer diameter of 45 mm and a thickness of 4 mm. It is made of FPM.