Wiper seal RIA-25X35X7-10-PU94
Part number : RIA-25X35X7-10-PU94
GEN
Description
The Wiper Seal with the reference RIA-25X35X7-10-PU94  has an inner diameter of 25 mm, an outer diameter of 35 mm and a thickness of 7 mm. It is made of PU.