Wiper seal RIA-120X135X7-10-NBR90
Part number : RIA-120X135X7-10-NBR90
GEN
Description
The Wiper Seal with the reference RIA-120X135X7-10-NBR90  has an inner diameter of 120 mm, an outer diameter of 135 mm and a thickness of 7 mm. It is made of NBR.
  44 parts in stock (4 days ago )
  • INSIDE DIAMETER
    120  MM
  • OUTSIDE DIAMETER
    135  MM
  • THICKNESS
    7  MM
  • WEIGHT
    60  G
Description