Wiper seal RDI-40X50X7-NBR90
Part number : RDI-40X50X7-NBR90
GEN
Description
The Wiper Seal with the reference RDI-40X50X7-NBR90  has an inner diameter of 40 mm, an outer diameter of 50 mm and a thickness of 7 mm. It is made of NBR.