Wiper seal RDI-14X22X4-5.50-NBR90
Part number : RDI-14X22X4-5.50-NBR90
GEN
Description
The Wiper Seal with the reference RDI-14X22X4-5.50-NBR90  has an inner diameter of 14 mm, an outer diameter of 22 mm and a thickness of 4 mm. It is made of NBR.