Wiper seal RAK-60X75X4-PU94
Part number : RAK-60X75X4-PU94
GEN
Description
The Wiper Seal with the reference RAK-60X75X4-PU94  has an inner diameter of 60 mm, an outer diameter of 75 mm and a thickness of 4 mm. It is made of PU.
  4 parts in stock (4 days ago )
CUSTOMERS ALSO BOUGHT
Rotary shaft seal - BD-60X75X5-NBR GEN
ROTARY SHAFT SEAL BD-60X75X5-NBR
  • OUTSIDE DIAMETER
    75  MM
  • THICKNESS
    4  MM
  • HARDNESS
    94  S
  • WEIGHT
    5  G
  • PACKAGING
    1
  • STANDARD
    No standard
Description