Sealing washer RDL-28.300X36X2-CUIVRE
Part number : RDL-28.300X36X2-CUIVRE
GEN
Description
The Sealing Washer with the reference RDL-28.300X36X2-CUIVRE  has an inner diameter of 28.3 mm, an outer diameter of 36 mm and a thickness of 2 mm. It is made of COPPER.
  • INSIDE DIAMETER
    28.3  MM
  • OUTSIDE DIAMETER
    36  MM
  • THICKNESS
    2  MM
  • MATERIAL
    COPPER
  • TYPE
    RDL
  • WEIGHT
    2  G
  • PACKAGING
    1
  • STANDARD
    No standard
Description