Rotary shaft seal OAS-40X80X13-NBR
Part number : OAS-40X80X13-NBR
GEN
Description
The Rotary Shaft Seal with the reference OAS-40X80X13-NBR  has an inner diameter of 40 mm, an outer diameter of 80 mm and a thickness of 13 mm. It is made of NBR.