Rotary shaft seal OAS-35X51X9-NBR
Part number : OAS-35X51X9-NBR
GEN
Description
The Rotary Shaft Seal with the reference OAS-35X51X9-NBR  has an inner diameter of 35 mm, an outer diameter of 51 mm and a thickness of 9 mm. It is made of NBR.