Rotary shaft seal OAS-190X220X20-NBR
Part number : OAS-190X220X20-NBR
GEN
Description
The Rotary Shaft Seal with the reference OAS-190X220X20-NBR  has an inner diameter of 190 mm, an outer diameter of 220 mm and a thickness of 20 mm. It is made of NBR.