Rotary shaft seal OA-40X52X8-NBR
Part number : OA-40X52X8-NBR
GEN
Description
The Rotary Shaft Seal with the reference OA-40X52X8-NBR  has an inner diameter of 40 mm, an outer diameter of 52 mm and a thickness of 8 mm. It is made of NBR.