Rotary shaft seal OA-25X52X12-NBR
Part number : OA-25X52X12-NBR
GEN
Description
The Rotary Shaft Seal with the reference OA-25X52X12-NBR  has an inner diameter of 25 mm, an outer diameter of 52 mm and a thickness of 12 mm. It is made of NBR.