Rotary shaft seal BC-70X95X13-NBR
Part number : BC-70X95X13-NBR
GEN
Description
The Rotary Shaft Seal with the reference BC-70X95X13-NBR  has an inner diameter of 70 mm, an outer diameter of 95 mm and a thickness of 13 mm. It is made of NBR.