Rotary shaft seal BB-16X22X4-NBR
Part number : BB-16X22X4-NBR
GEN
Description
The Rotary Shaft Seal with the reference BB-16X22X4-NBR  has an inner diameter of 16 mm, an outer diameter of 22 mm and a thickness of 4 mm. It is made of NBR.