Rotary shaft seal ASP-70X90X7-FPM
Part number : ASP-70X90X7-FPM
GEN
Description
The Rotary Shaft Seal with the reference ASP-70X90X7-FPM  has an inner diameter of 70 mm, an outer diameter of 90 mm and a thickness of 7 mm. It is made of FPM.