Pneumatic seal PP-12X60X22-NBR90
Part number : PP-12X60X22-NBR90
GEN
Description
The Pneumatic Seal with the reference PP-12X60X22-NBR90  has an inner diameter of 12 mm, an outer diameter of 60 mm and a thickness of 22 mm. It is made of NBR.