Hydraulic seal UTSL-22X32X8-PU94
Part number : UTSL-22X32X8-PU94
GEN
Description
The Hydraulic Seal with the reference UTSL-22X32X8-PU94  has an inner diameter of 22 mm, an outer diameter of 32 mm and a thickness of 8 mm. It is made of PU.