Hydraulic seal US-60X80X18-PU94
Part number : US-60X80X18-PU94
GEN
Description
The Hydraulic Seal with the reference US-60X80X18-PU94  has an inner diameter of 60 mm, an outer diameter of 80 mm and a thickness of 18 mm. It is made of PU.