Hydraulic seal US-28X48X10-11-PU94
Part number : US-28X48X10-PU94
GEN
Description
The Hydraulic Seal with the reference US-28X48X10-11-PU94  has an inner diameter of 28 mm, an outer diameter of 48 mm and a thickness of 10 mm. It is made of PU.