Hydraulic seal UP-25X35X6.50-PU94
Part number : UP-25X35X6.50-PU94
GEN
Description
The Hydraulic Seal with the reference UP-25X35X6.50-PU94  has an inner diameter of 25 mm, an outer diameter of 35 mm and a thickness of 6.5 mm. It is made of PU.