Yoke type track roller NATR12-PPX
Part number : NATR12-PPX
GEN
Description
The Yoke Type Track Roller, known as NATR12-PPX Generic, has an inner diameter of 12 mm, an outer diameter of 32 mm and a thickness of 15 mm.