Bearing roller cage CR35X55X45
Part number : CR35X55X45
GEN
Description
The Bearing Roller Cage, known as CR35X55X45, has an inner diameter of 35 mm, an outer diameter of 55 mm and a thickness of 45 mm.
  8 to 10 days (4 days ago )
Quantity Price
For more information, please request a quote
  • INSIDE DIAMETER
    35  MM
  • OUTSIDE DIAMETER
    55  MM
  • THICKNESS
    45  MM
  • WEIGHT
    150  G
  • PACKAGING
    1
  • STANDARD
    No standard
Description