Rod end TSM MS-M12-C-DUNLOP
Part number : MS-M12-C-DUNLOP
DUNLOP
Description
The Rod End Tsm known as MS-M12-C-DUNLOP DUNLOP has a screw thread of , an inner diameter of 12 mm, an outer diameter of 32 mm and a thickness of 16 mm.