Rod end PHS FP-M12-10-INOX-DUNLOP
Part number : FP-M12-10-INOX-DUNLOP
DUNLOP
Description
The Rod End Phs known as FP-M12-10-INOX-DUNLOP DUNLOP has an inside diameter of 10 mm, an outside diameter of 30 mm and a thickness of 16 mm.
Your price: N/A
  8 to 10 days (about 1 month ago )
  • BRAND
  • N° EAN13
  • INSIDE DIAMETER
    10  MM
  • OUTSIDE DIAMETER
    30  MM
  • THICKNESS
    16  MM
  • TYPE
    TSF
  • THREAD
    Right-hand thread
  • PACKAGING
    1
  • STANDARD
    No standard
Description