Rod end GEG GEG10-E-DURBAL
Part number : DGEG10-E-DURBAL
DURBAL
Description
The Rod End Geg known as GEG10-E-DURBAL DURBAL has an inside diameter of 10 mm, an outside diameter of 22 mm and a thickness of 7 mm.