Rod end GE GEH80-ES-DUNLOP
Part number : GEH80-ES-DUNLOP
DUNLOP
Description
The Rod End Ge known as GEH80-ES-DUNLOP DUNLOP has an inside diameter of 80 mm, an outside diameter of 75 mm and a thickness of 50 mm.
  1 parts in stock (4 days ago )
Quantity Price
For more information, please request a quote
  • BRAND
  • N° EAN13
  • INSIDE DIAMETER
    80  MM
  • OUTSIDE DIAMETER
    75  MM
  • THICKNESS
    50  MM
  • TYPE
    GE
  • WEIGHT
    3521  G
  • LUBRICATION
    with
  • PACKAGING
    1
Description