Rod end GE GE70-UK-2RS-INA
Part number : GE70-UK-2RS-INA
INA
Description
The Rod End Ge known as GE70-UK-2RS-INA INA has an inside diameter of 70 mm, an outside diameter of 105 mm and a thickness of 49 mm.
  • OUTSIDE DIAMETER
    105  MM
  • WEIGHT
    1500  G
  • LUBRICATION
    without
Description