Rod end GE GE60-UK-2RS-A-INA
Part number : GE60-UK-2RS-A-INA
INA
Description
The Rod End Ge known as GE60-UK-2RS-A-INA INA has an inside diameter of 60 mm, an outside diameter of 90 mm and a thickness of 44 mm.
  8 to 10 days (4 days ago )
Quantity Price
For more information, please request a quote
  • BRAND
  • N° EAN13
  • INSIDE DIAMETER
    60  MM
  • OUTSIDE DIAMETER
    90  MM
  • THICKNESS
    44  MM
  • TYPE
    GE
  • WEIGHT
    980  G
  • LUBRICATION
    NA
  • PACKAGING
    1
  • STANDARD
    No standard
Description