Rod end GE GE35-HO-2RS-DURBAL
Part number : GE35-HO-2RS-DURBAL
DURBAL
Description
The Rod End Ge known as GE35-HO-2RS-DURBAL DURBAL has an inside diameter of 35 mm, an outside diameter of 55 mm and a thickness of 20 mm.