Rod end GE GE35-ET-2RS
Part number : GE35-ET-2RS
GEN
Description
The Rod End Ge known as GE35-ET-2RS Generic has an inside diameter of 35 mm, an outside diameter of 55 mm and a thickness of 25 mm.