Rod end GE GE30ES-2RS-SKF
Part number : GE30ES-2RS-SKF
SKF
Description
The Rod End Ge known as GE30ES-2RS-SKF SKF has an inside diameter of 30 mm, an outside diameter of 47 mm and a thickness of 22 mm.
  8 to 10 days (4 days ago )
Quantity Price
For more information, please request a quote
  • BRAND
  • N° EAN13
  • INSIDE DIAMETER
    30  MM
  • OUTSIDE DIAMETER
    47  MM
  • THICKNESS
    22  MM
  • TYPE
    GE
  • WEIGHT
    148  G
  • LUBRICATION
    without
  • PACKAGING
    1
  • STANDARD
    No standard
Description