Rod end GE GE280-ES-2RS
Part number : GE280-ES-2RS
GEN
Description
The Rod End Ge known as GE280-ES-2RS Generic has an inside diameter of 280 mm, an outside diameter of 400 mm and a thickness of 155 mm.
  8 to 10 days (4 days ago )
Quantity Price
For more information, please request a quote
  • INSIDE DIAMETER
    280  MM
  • OUTSIDE DIAMETER
    400  MM
  • THICKNESS
    155  MM
  • TYPE
    GE
  • WEIGHT
    63700  G
  • LUBRICATION
    without
  • PACKAGING
    1
  • STANDARD
    No standard
Description