Needle roller bearing NKI42-20-ZEN
Part number : NKI42-20-ZEN
ZEN
Description
The Needle Roller Bearing, known as NKI42-20-ZEN ZEN, has an inner diameter of 42 mm, an outer diameter of 57 mm and a thickness of 20 mm.