Needle roller and cage assemblies K50-55-17-INA
Part number : K50-55-17-INA
INA
Description
The Needle Roller And Cage Assemblies, known as K50-55-17-INA INA, has an inner diameter of 50 mm, an outer diameter of 55 mm and a thickness of 17 mm.