Needle roller and cage assemblies K45-51-36-FAG
Part number : K45-51-36-FAG
FAG
Description
The Needle Roller And Cage Assemblies, known as K45-51-36-FAG FAG, has an inner diameter of 45 mm, an outer diameter of 51 mm and a thickness of 36 mm.
  4 parts in stock (3 days ago )
Quantity Price
For more information, please request a quote
logo_delivery Shipped today. order within
  • BRAND
  • N° EAN13
  • INSIDE DIAMETER
    45  MM
  • OUTSIDE DIAMETER
    51  MM
  • THICKNESS
    36  MM
  • WEIGHT
    65  G
  • PACKAGING
    1
  • STANDARD
    No standard
Description