Needle roller and cage assemblies K28-33-17-INA
Part number : K28-33-17-INA
INA
Description
The Needle Roller And Cage Assemblies, known as K28-33-17-INA INA, has an inner diameter of 28 mm, an outer diameter of 33 mm and a thickness of 17 mm.