Needle roller and cage assemblies K15-19-13-SKF
Part number : K15-19-13-SKF
SKF
Description
The Needle Roller And Cage Assemblies, known as K15-19-13-SKF SKF, has an inner diameter of 15 mm, an outer diameter of 19 mm and a thickness of 13 mm.