Replacement insert 1225-25ECG-RHP
Part number : 1225-25ECG-RHP
RHP
Description
The 1225-25ECG-RHP RHP Replacement Insert measures 25 mm inside diameter, 52 mm outside diameter and 21.5 mm in thickness. It is made of .