Deep groove ball bearing E25KPP3-FA129-INA
Part number : E25KPP3-FA129-INA
INA
Description
The Deep Groove Ball Bearing, known as E25KPP3-FA129-INA from the brand INA, has an inner diameter of 25 mm, an outer diameter of 52 mm and a thickness of 44.4 mm.